logo
Рекрутингова агенція
+38-063-463-75-00 +48-881-500-852

LinkedIn: 15 найбільш затребуваних вакансій у 2021 році

Дані LinkedIn показують 15 найбільш затребуваних вакансій у 2021 році та найважливіші навички, необхідні для кожної посади.

14 із них також ростуть в Україні, як і на глобальному ринку.

У новому звіті висвітлюються області зайнятості, що найбільш швидко ростуть, за останній рік, які ранжуються на основі поєднання попиту та кількості доступних робочих місць. У світлі пандемії COVID-19 LinkedIn зміщує акцент у своєму щорічному звіті про нові робочі місця, щоб акцентувати увагу на тому, які можливості відкриваються прямо зараз.

Попередні випуски цього звіту були присвячені тенденціям у сфері зайнятості за останні 5 років, але за останні 12 місяців світ праці швидко змінився.

Перш ніж ви прокрутите вниз і подивіться повний список - так, цифровий маркетинг - одна з найшвидших вакансій!

А також створення цифрового контенту та UX-дизайну.

Але не всі цифрові навички потрапили до списку.

Багато затребувані робочі місця, які відтоді стали віддаленими, потребують традиційніших навичок. Ця інформація може бути корисною людям, які бажають удосконалити свої навички та кваліфікацію, щоб бути готовими до наступного року.

LinkedIn передує свій список, пояснюючи, як вдалося визначити наступні 15 затребуваних вакансій: «Щоб визначити ці «робочі місця на підйомі», ми розглянули ролі, які продемонстрували найвище зростання у річному обчисленні в період із квітня до жовтня 2020 року. Потім ми згрупували ці дані з 15 робочих областей, щоб ви могли їх дослідити, кожна з яких охоплює діапазон конкретних, але пов'язаних посад».

Ось 14 найпопулярніших робочих місць у 2021 році, а також рівні освіти та навички, необхідні для їх отримання.

1. Спеціаліст в електронній комерції

Найм на ці посади зріс на 73% порівняно з минулим роком. Наразі доступно понад 400 000 робочих місць. Основні назви посад: водій, спеціаліст з ланцюжка постачання, таємний покупець. Навички: тайм-менеджмент, обслуговування клієнтів, лідерство. Освіта: 75% співробітників мають ступінь бакалавра або вищу.

2. Експерти з кредитів та іпотеки

Наймання на ці робочі місця у 2020 році збільшилося майже на 59% порівняно з 2019 роком. Основні назви посад: андеррайтер, фахівець із іпотечних кредитів, співробітник з умовного депонування, фахівець із кредитів. Навички: керування ризиками, обслуговування клієнтів, кредитний аналіз. Освіта: 86% співробітників мають ступінь бакалавра або вищу.

3. Допоміжний медичний персонал

З 2019 року набір на ці посади збільшився більш ніж на 34%. Основні назви посад: помічник лікаря, технік в аптеці, помічник стоматолога, спеціаліст з догляду вдома. Навички: навчання пацієнтів, введення даних, стосунки з лікарем. Освіта: 83% співробітників мають ступінь бакалавра або вищого рівня.

4. Фахівці з розвитку бізнесу та продажу

Найм на ці посади зріс більш ніж на 45% у період з 2020. Основні назви посад: менеджер з продажу, асистент з продажу, спеціаліст inbound, радник зі стратегічних питань. Навички: утримання клієнтів, процес продажу, створення команди. Освіта: 92% співробітників мають ступінь бакалавра або вищого рівня.

5. Професіонали digital маркетингу

Наймання співробітників на посади в цифровому маркетингу зросло майже на 33% порівняно з минулим роком. Основні назви посад: фахівець із цифрового маркетингу, менеджер із соціальних мереж, Marketing Representative, фахівець із пошукової оптимізації. Навички: продуктовий маркетинг, цифрова стратегія, бренд-менеджмент. Освіта: 94% співробітників мають ступінь бакалавра або вищого рівня.

6. Медсестри

Попит на медсестер у 2020 році зріс майже на 30% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Основні назви посад: дипломована медсестра, сертифікований помічник медсестри, медсестра, медсестра інтенсивної терапії. Навички: захист інтересів пацієнтів, клінічні дослідження, керування часом. 89% співробітників мають ступінь бакалавра або вище.

7. Фахівці у галузі освіти

У період з 2019 по 2020 рік набір спеціалістів у сфері освіти зріс більш ніж на 20%. Основні назви посад: помічник, вчитель початкової школи, репетитор математики, розробник навчальних програм. Навички: планування уроків, тайм-менеджмент, диференційоване навчання. Освіта: 97% співробітників мають ступінь бакалавра або вищого рівня.

8. Творці цифрового контенту

Попит на творців цифрового контенту зріс на 49% проти минулим. Основні назви посад: координатор контенту, консультант із написання тексту, подкастер, Blogger. Навички: монтаж відео, творчий лист, публічні виступи. Освіта: 92% співробітників мають ступінь бакалавра або вищого рівня.

9. Професійні та особисті тренери

Наймання на ці коучингові посади збільшилося більш ніж на 51% з 2019 року. Основні назви посад: кар'єрний координатор, особистий тренер, фітнес-тренер, бізнес-тренер. Навики: наставництво, соціальні мережі, підприємництво. Освіта: 92% співробітників мають ступінь бакалавра або вищого рівня.

10. Спеціалізовані інженери

Наймання на ці інженерні посади зросло майже на 25% у період з 2019 по 2020 рік. Основні назви посад: веб-розробник, інженер повного циклу, розробник frontend, розробник ігор. Навички: керування програмами, веб-розробка, розподілені системи. Освіта: 93% співробітників мають ступінь бакалавра або вищого рівня.

11. Фахівці з психічного здоров'я

Наймання на ці посади зросло майже на 24% порівняно з минулим роком. Основні назви посад: поведінковий терапевт, фахівець із психічного здоров'я, психотерапевт, технік із психічного здоров'я. Навички: ігрова терапія, уважність, когнітивно-поведінкова терапія (КПТ). Освіта: 97% співробітників мають ступінь бакалавра або вищого рівня.

12. Професіонали досвіду користувача (UX)

У період з 2019 по 2020 рік набір цих фахівців зріс на 20%. Основні назви посад: дизайнер власного досвіду, консультант з дизайну продукту, дизайнер власного інтерфейсу, дослідник власного досвіду. Навички: веб-дизайн, дизайн-мислення, тестування досвіду користувача. Освіта: 97% співробітників мають ступінь бакалавра або вищого рівня.

13. Фахівці з науки про дані

Найм на ці посади зріс майже на 46% з 2019 року. Основні назви посад: спеціаліст з аналізу даних, спеціаліст з науки даних, аналітик з управління даними. Навички: TensorFlow, статистичне моделювання, візуалізація даних. Освіта: 98% співробітників мають ступінь бакалавра або вищого рівня.

14. Практики штучного інтелекту

У період з 2019 по 2020 рік найм у цій сфері зріс на 32%. Основні назви посад: інженер з машинного навчання, фахівець із штучного інтелекту, дослідник з машинного навчання. Навички: C++, Amazon Web Services (AWS), Python (мова програмування). Освіта: 99% співробітників мають ступінь бакалавра або вищого рівня. Ми завжди вивчаємо глобальні тренди та проводимо кореляцію зі змінами ринку праці в Україні.

Я спеціально не внесла 15-у професію "Експерт з питань різноманіття на робочому місці", оскільки в Україні зростання вакансій за цією професією не було помічено, за моїми спостереженнями.

З радістю поділюся інсайтами та висновками. Вікторія

decor
Підпишися, щоб не пропустити актульні новини!