logo
Рекрутинговое агенство

Ми віримо, що в кожній людині є дивовижний потенціал. Наша місія - допомагати розвитку бізнесу в Україні та бути тим унікальним елементом, який допомагає зустрітися ключовим співробітникам з ключовими компаніями.

Про компанію

VSK Consulting - команда однодумців, яка допомагає професіоналам зробити правильні кроки в своєму кар'єрному розвитку. Для кандидатів, пошукачів ми надаємо наступні послуги:

  • кар'єрне консультування (на основі психологічного та професійного тестування)
  • кар'єрний коучинг
  • допомога у створенні резюме, описі досвіду та знань
  • допомога в підготовці до співбесіди
image

Кадровий супровід бізнесу - це, в першу чергу, рішення бізнес-завдань компанії, тому наша компанія з найму персоналу орієнтована на допомогу в розвитку бізнесу своїх клієнтів завдяки кращим фахівцям, талантам, ефективним співробітникам.

image

Наші коучі допоможуть професіоналам всередині компанії досягати потрібних результатів. Наші консультанти надають своєчасні і цінні поради з побудови функції HR і роботі з брендом роботодавця.

image

Наші клієнти - ключові українські, міжнародні компанії, ключові роботодавці зі сфер виробництва, агропромислового сектора, торгівлі, фінансів.

image
Realizujemy projekty w Ukrainie, w Kazachstanie, Europie i Ameryce.
Jako agencja rekrutacyjna specjalizujemy się w rekrutacji, doborze ekspertów na kluczowe stanowiska, w poszukiwaniu wysoko wyspecjalizowanych rzadkich specjalistów oraz rekrutacji IT (Headhunting, executive search).
image