logo
Рекрутингова агенція
+38-063-463-75-00 +48-881-500-852

Професійний рекрутинг

image
Наша мета - надавати клієнтам більше, ніж рекрутинг, а саме пошук людей згідно необхідним цінностям і компетенціям.

На кожному етапі розвитку компанії потрібен особливий портрет співробітника, з профільним набором особистісних якостей, знань і умінь. У тісному діалозі з нашим Клієнтом ми складаємо точний портрет Кандидата, розробляємо карту пошуку необхідного співробітника і знаходимо саме того, хто потрібен тут і зараз. Кожен новий проект - це підбір експерта, котрий своїми навичками, знаннями, досвідом буде розвивати бізнес нашого Клієнта. Як не помилитися у виборі потрібного фахівця? Наші консультанти на кожному етапі послуги з пошуку персоналу надають підтримку, надають консультації, дають зворотний зв'язок від ринку праці.

Етапи пошуку співробітника з рекрутинговим агентством VSK

  1. Знайомство з Вашою компанією: отримання інформації по необхідному співробітнику або функціоналу, який потрібно виконати, який результат повинен бути досягнутий. Важливо, щоб наші консультанти давали найактуальнішу інформацію про компанію, її переваги кандидатам
  2. Уточнення деталей (психологічний портрет, прояснення формальних вимог), які будуть враховані при виборі кандидатів
  3. Готуємо інформацію про кандидатів для Вас (Зріз ринку, аналіз вакансії, переговори з кандидатами, проведення співбесід, збір рекомендацій)
  4. Організація зустрічей кандидатів і представників компанії (супроводжуємо компанію в переговорах, надаємо допомогу в підготовці інтерв'юерів)
  5. Кандидат приймає пропозицію про роботу і починається гарантійний період (3 - 6 місяців). Оплата послуг.
  6. Наші співробітники супроводжують Кандидата і Компанію протягом гарантійного періоду.
  7. Клієнти звертається до нас з новим проектом.