logo
Рекрутингова агенція
+38-063-463-75-00 +48-881-500-852

Міжнародний рекрутинг

image
Ваша компанія готова до підкорення міжнародних ринків? Ви хочете відкрити офіс або знайти фахівця в іншій країні?

Ми вміємо знаходити професіоналів на зовнішніх ринках. Робота з міжнародними компаніями - невід'ємна частина професійного рекрутингу.

Наші консультанти успішно закривали вакансії різного рівня в Білорусії, Прибалтиці, Канаді, США, В'єтнамі, М'янмі, Польщі та інших країнах.

Ви представник міжнародної компанії і плануєте відкриття підрозділу в будь-якій точці України - ми виконаємо завдання під ключ: від аналізу ринку заробітних плат до закриття всіх вакансій Вашого нового підрозділу.

Міжнародний пошук персоналу вимагає не тільки володіння інструментами пошуку, розуміння специфіки бізнесу, але і знання іноземних мов. Наші співробітники говорять на чотирьох мовах, мають досвід роботи в міжнародних компаніях, знають особливості структури практик в іноземному бізнесі.

Міжнародний рекрутинг - це можливість поєднати кандидатів і роботодавців з різних країн. Фахівці рекрутингового агентства VSK Consulting володіють англійською, українською, італійською та польською мовами для того, щоб ефективно вести переговори, як з клієнтами, так і кандидатами. За 5 років роботи компанії ми успішно працювали з міжнародними компаніями Америки, Азії, Європи. Процес глобалізації дає широкі можливості для розвитку міжнародного рекрутингу, допомагати компаніям знаходити фахівців в будь-якій точці світу.