logo
Рекрутингова агенція
+38-063-463-75-00 +48-881-500-852

ТОП-Менеджмент

image
Пошук керівників вищої ланки завжди є завданням особливої складності, що потребує концентрації та уваги.

Важливо врахувати багато складових та знайти саме тих фахівців, яким буде довірений бізнес, його майбутнє процвітання. Пошук СЕО (Chief executive officer) - проект, який потребує глибокого занурення у бізнес Клієнта, його історію, стратегію та розуміння планів розвитку. Як і будь-який інший проект з пошуку керівника вищої ланки передбачає важливість та необхідність врахувати тенденції ринку, міжнародний досвід розвитку не лише галузі, а й професії. Тільки володіючи повною інформацією, можна розпочинати переговори з кандидатами. Найчастішими методами тут можна назвати head hunting та executive search

Глибоке знання ринків нашої експертизи, особиста мережа контактів, професіоналізм в оцінці кандидатів дають нам змогу ефективно працювати із запитами пошуку топ-менеджерів, управлінців вищої ланки та вузькопрофільних фахівців. Важливо, що формування управлінських команд вимагає ширшого розуміння контексту, використання прикладних методів оцінки, наприклад, DISC. Завдання ускладнюється необхідністю аналізу результатів попередніх дослідів та досягнень кандидатів.

Як правило, такого рівня проекти передбачають ексклюзивний пошук та підписання угоди про нерозголошення комерційної таємниці. За останній рік успішно реалізовані проекти пошуку наступних керівників категорії С-level, або керівного рівня:

  • CEO (генеральний директор)
  • CFO (фінансовий директор)
  • CCO (комерційний директор)
  • COO (операційний директор)
  • CMO (директор з маркетингу)
  • CTO (IT директор), а також головний бухгалтер, директор з персоналу та керівник служби PR.