logo
Рекрутингова агенція
+38-063-463-75-00 +48-881-500-852

Наша команда

VSK - це команда однодумців. Об'єднуючи наші цінності, досвід, експертизу і підходи ми створюємо унікальний продукт для наших клієнтів, а саме Ціннісний рекрутинг. Глибоко розуміючи сферу бізнесу, тренди галузі та ринок, знаходимо самих релевантних фахівців потребам наших Клієнтів.

1 2
image
Вікторія Кощавцева
Засновник

Досвід набула в банківському секторі, продажах і консалтингу. Бізнес-коуч, кар'єрний консультант, експерт в пошуку та оцінки ключових фахівців. Засновник міжгалузевого ресурсу для пошуку роботи. Ментор бізнес-спільноти BOARD, бере участь в українських і міжнародних соціальних проектах, як кар'єрний і галузевої консультант. Вища технічна, вища економічна, бізнес-освіта

Експертиза: FMCG, АПК, консалтинг
2
Надія Белецька
Партнер. Керівник загальної практики та Executive Search.

Понад 16 років у HR. Досвід придбання в міжнародних та національних компаніях. Освічений консультант із питань побудови функцій HR, організації процесу пошуку талантів та організаційного управління. Експерт у сфері рекрутингу, executive Search. Учасник українських та міжнародних соціальних проектів. Експертиза: HR консалтинг, FMCG, Фармацевтика, виробництво, ритейл, маркетинг.

Експертиза: HR консалтинг, FMCG, Фармацевтика, виробництво, рітейл, маркетинг.
1
Оксана Кравченко
Керівник IT практики

Понад 14 років у HR, понад 1000 успішно закритих вакансій у командах по всьому світу, засновник власної школи IT-рекрутингу, входить до списку Топ IT-рекрутерів України.

Експертиза: ІТ-рекрутинг, консалтинг, кар'єрне консультування в ІТ
1 1
image
Юлія Терехова
Керівник з розвитку

Більше 10 років у бізнесі та HR. Досвід здобуто у міжнародних та національних компаніях, банківському секторі, edtech. Досвідчений консультант з питань організаційного розвитку, особистої ефективності, процесу пошуку талантів. Бізнес-коуч. Учасник українських та міжнародних соціальних проектів. Авторка статей.

Експертиза: HR консалтинг, управлінський консалтинг, продажі, маркетинг.
2
Олена Мотовилова
Консультант з організаційного розвитку

Професіонал в HR з досвідом більш 10 років. Талановитий HRD. Ефективний консультант з питань підтримки бізнесу в HR, організаційного дизайну, управлінні змінами, антикризових дій. Вища освіта. HR і бізнес-освіта. У списку 35 кращих галузевих фахівців у віці до 35 років (2018), премія номінанта HR (2017), Доповідач HR-конференцій автор фахових статей.

Експертиза: HR консалтинг. Побудова функції HR в компанії.
1
Инна Хоптяна
Спеціаліст по підбору персоналу

Досвід роботи набула у банківському секторі. Талановитий комунікатор, рекрутер.

Експертиза: Фінанси, ІТ, сорсинг.
1 2
image
Аліна Карнаух
Спеціаліст з підбору персоналу

Фахівець з 5-річним досвідом. Досвід роботи набула у банківському секторі, сфері послуг. Рекрутер, що глибоко розуміє тонкощі бізнесу та виробництва.

Експертиза: Фінанси, IT, сорсинг.
2
Юлія Шиляєва
Консультант. Рекрутер.

Багатопрофільний спеціаліст з 15-річним досвідом. Професійний шлях у міжнародному та українському бізнесі. Експерт в HR та рекрутингу Вища лінгвістична та бізнес-освіта. HR освіта.

Експертиза: FMCG фармацефтика, виробництво, рітейл.
1
Ольга Гончарова
Консультант з питань кар'єрного розвитку

Досвід набула в іноземних FMCG і IT компаніях. Консультант міжнародних соціальних проектів Вища освіта. HR освіту.

Експертиза: Кар'єрний консалтинг. Рекрутинг. Навчання.