logo
Рекрутингова агенція
+38-063-463-75-00 +48-881-500-852

Відгуки

Олена Масютіна
28.12.2022
Директор департаменту персоналу, Банк "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ"
Наша співпраця з агенцією VSK Consulting почалась о 2016 році. За 6 років ми змогли вневнетись у професійності команди рекрутерів. Дівчата закривали такі вакансії як HR, фінансовий аналітик, керівник зарплатно-карткових проектів, спеціалісти процесінгового центру. Можу рекомендувати з щирим сердцем, оскільки ця компанія не тільки допомагає формувати команду, а закриває саме бізнес-запит компанії. І ще хочу додати, що не бюрократичні, гнучкі та швидкі.
Олена Бодрова
28.12.2022
Директор з персоналу, Рекламний холдінг Мегаполіс
у 2021 році ми звернулись до Вікторії за рекомендацією від підприємницької спільноти Борд. Її рекомендували, як фахівця, який може знайти будь-кого на ринку праці. Так почалась наша співпраця з агенцією VSK Consulting. Професійні консультанти агенції допомогли знайти нам в компанію саме того HR, який був потрібен саме нам! В чому я вважаю відрізняється підхід агенціїї від інших : вони вміє чути слова і поміж рядків. Вони розуміють саме ту потребу, яку ми як роботодавці, можемо відчувати, але не вміти висловити словами. І саме це цінно. Рекомендую.
Надія Мальцева
19.10.2021
CEO, Crazy Panda OU
Я працюю з VSK вже більше 5 років, але найінтенсивнішим проектом можна вважати підбір персоналу в нашу Game Studio. Геймдизайнер, ілюстратор, перлини, яких знайшли нам VSK. У нас ігри у доповненій реальності, знайти людей на такі завдання – складно. Але можливе і із задоволенням, як довело наше співробітництво. Дякуюі! Завжди рекомендую вас моїм колегам та партнерам
О.О. Дворко
10.10.2021
Директор департаменту управління персоналом ТОВ "Група Агропродинвест"
Агропромисловий холдинг "Укрпромінвест-Агро"висловлює щиру подяку за плідну співпрацю з рекрутинговою агенцією "VSK Consulting", кандидати, запропоновані котрою стали гідними працівниками компаній нашого холдингу. Співробітниками агенції були проведені якісні пошук та відбір кандидатів, відповідно запитів компанії, були враховані індивідуальні прохання, щодо вимог до кандидатів, згідно специфіки та внутрішньої політики нашої компанії. За час співпраці з агенцією були успішно закриті вакансії різного рівня: спеціалісти, керівники, керівники вищої ланки. Рекомендуємо,"VSK Consulting", як надійного партнера з пошуку та підбору персоналу
06.10.2021
Директор з персоналу групи компаній "Макрохім"
Кожен проект з компанією VSK Consulting – це дотримання термінів, розуміння профілю та високий рівень комунікації. Можу рекомендувати компанію як надійного партнера з пошуку професіоналів.